Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Finansów1) z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących od 1 lipca 2021r. /W dniu 02.12.2020 r. Ministerstwo Finansów potwierdziło obowiązek wymiany kas rejestrujących na kasy Online/ jesteśmy zmuszeni do wymiany posiadanej kasy fiskalnej na kasę online /przesyłające informacje o sprzedaży usług w czasie rzeczywistym przez internet /.
Proponujemy zakup grupowy dla członków Włocławskiego Stowarzyszenia Lekarzy Stomatologów analogicznie jak poprzednio w firmie MIKRO ul. Fryderyka Chopina 27, Włocławek.
Proponujemy zakup kasy fiskalnej optycznie podobnej do zakupionych wcześniej tylko że jest zgodnie z wymogami online.
W zakupie grupowym cena będzie niższa o 150zł, czyli 1550zł
dodatkowo kasa będzie wyposażona w moduł Wifi. Moduł Wifi jest konieczny na łączenie bezprzewodowe z ruterem internetowym / może to być również nasz telefon - smartfon/.
Standardowo ten typ kasy - NANO online ma połączenie z internetem przez kabel - łącze LAN, lub trzeba dokupić moduł wifi na łącze usb.
Przy obowiązkowej wymianie kasy zgodnie z ustawą - jest ulga 700zł z Urzędu Skarbowego.

W skład zestawu wchodzi w zakupie grupowym za 1550zł otrzymujemy:
- kasa NOVITUS NANO ONLINE USB / LAN / z zainstalowanym modułem Wifi
- DOKUMENTACJA
- PROGRAMOWANIE
- FISKALIZACJA
- SZKOLENIE / pomoc w połączeniu z internetem/
- ZGŁOSZENIE do Urzędu Skarbowego
- ZASILACZ /kasa ma też wbudowany akumulator/

Ponieważ firma MIKRO musi zamówić odpowiednią liczbę kas u producenta prosimy o zgłoszenia zakupu chęci do 10 kwietnia, natomiast zakupy w MIKRO odbędą się w maju i pierwszej połowie czerwca.
Koleżanki, Koledzy chętni do zakupu grupowego prosimy o zgłoszenia SMS-owe do Kol. Katarzyny Duczmańskiej 502 516 135, Andrzej Karczewski 600 915 565, lub e-mail karczewski@epoczta.pl

kasa fiskalna Nano online